FREE POSSITIONS

Sharepoint specialist junior/senior

Z důvodu zastaralosti aktuální online platformy přesouváme procesy spojené se vznikem obalového materiálu na platformu Sharepoint 2016.

Projekt zahrnuje procesy sběru a kontroly dat, tvorby textové předlohy, tvorby textově-grafické předlohy a zakládaní výrobku do SAP.

Pro spolupráci hledáme juniorní i seniorní specialisty a požadavky na znalosti i náplň práce budou zvažovány a upravovány dle reálných zkušeností.

Náplň práce:

  • samostatná tvorba či pomoc při tvorbě akcí v navrženém diagramu
  • dokončení pravidel pro zobrazovaní atributů ve formulářích
  • vytvoření uživatelské dokumentace

Používané technologie:

  • Workflow nástroj Datapolis Workbox
  • Smart List Pro
  • JavaScript

Co očekáváme?

  • Znalost práce v SharePoint
  • Orientace v tvorbě workflow (SP Designer /Nintex/Datapolis Workbox)
  • Znalost konceptu skriptovacího jazyka
  • Tvorba uživatelské dokumentace a/nebo návodů na webové aplikace
  • Koncepční myšlení, samostatnost
  • Aktivní znalost anglického jazyka

Výhodou:

  • Znalost SPX, ASPX, CSS, html
  • Znalost administrace SP pomocí Powershell
  • JavaScript v prostředí SharePoint
  • Účast na webovém projektu

Předpokládaná doba trvání projektu je dokonce srpna, ale v případě oboustranné spokojenosti je možné spolupráci prodloužit. Ať již formou trainee programu či externí spolupráce na dalších projektech.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na hřebenech II 1718/8, 140 00 Praha-Nusle, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Got any questions?

CONTACT OUR HR DEPARTMENT

I’M A STUDENT

STUDENT OPPORTUNITIES

Sent us your CV and we will find the opportunity that’s right for you.

Dagmar Přibylová
HR Generalist
T.: +420 724 616 514
E.: hr@walmark.cz

Contact our recruitment team